5425435441
Detaylı Ara
Onur YILMAZ

KOZLU KÖYÜNDE SATILIK DENİZ MANZARALI TARLA VE ZEYTİNLİK

Satılık Tarla
Çanakkale - Ayvacık - Kozlu Köyü
8.000.000TL
  •  4271m² (Brüt)
  •  Birim Fiyatı : 1873,10 TL/m²

  • Döviz Çevrimleri

    8.000.000 TL = 175.832 $ = 150.171 € = 129.902 £
    • İlan No1319
    • Yetki Belge No1700230
    • İlan Tarihi13 Mayıs 2026 Çarşamba
    • KategoriSatılık Tarla
    • İmar DurumuYok
    • Brüt Alan4271 m²
    • Birim Fiyatı (m²)1873,10 TL
    • Ada128
    • Pafta170
    Karşılaştır

     AÇIKLAMA

    KOZLU KÖYÜNDE SATILIK DENİZ MANZARALI TARLA VE ZEYTİNLİK 

• Blog
     Ümmühan Mahallesi Edremit Cad. No:20
        5425435441
    Yetki Belge No: 1700230
    • 45,4981
    • 53,2726
    • 61,5848
    Gizlilik ve Çerez Politikası

    Assos GYO

    Hazır Emlak Web Sitesi